TIRAD, s.r.o.

Již 25 let je společnost TIRAD uznávána jako výjimečný výrobce základen a desek forem v celé Evropě.

Dokážeme obrábět desky o rozměrech až 2300 x 1500 x 1000 mm a s hmotností až 4000 kg.

Naše moderní výrobní zařízení je známé nejlepšími možnými tolerancemi obrábění, zejména pro zdravotnictví, kosmetický průmysl, výrobu obalů a PET předlisků.

Pro každou technologickou operaci máme 2 nebo více strojů, takže vaše dodací lhůta není ohrožena rizikem výpadku výroby!

Vznik společnosti

Společnost TIRAD byla založena v roce 1993 a rozhodnutí zaměřit se na vysoce přesné obrábění pro odvětví vstřikování plastů padlo v roce 1999. Od té doby neustále vylepšujeme naše speciální strojní vybavení a také posilujeme zkušenosti a dovednosti našich zaměstnanců. Náš moderní výrobní závod vybudovaný v roce 2001 se nachází vŠašovicích, v samotném srdci Evropy.

 

Historie

V roce 2014 se společnost TIRAD stala součástí skupiny Milacron a po této akvizici byla zahájena výstavba moderních skladů i další rozšiřování strojového parku o CNC stroje.

Od roku 2015 funguje TIRAD jako servisní společnost DME Europe Logistics pro EU a sousední regiony. První sklad byl vybudován v roce 2015 a v současnosti zabírá plochu 5 400 m2. Nabízí 3 700 paletových pozic a 30 000 pozic na policích; v logistickém centru je zaměstnáno přibližně 40 pracovníků. To znamená, že jsme schopni expedovat 250 zásilek denně a toto centrum také vyřizuje zásilky pro společnosti DME Europe a Ferromatik.

 

Začlenění do Hillenbrand Group

V roce 2019 se společnost TIRAD společně se svojí mateřskou společností DME Europe stala členem skupiny Hillenbrand.

TIRAD je nyní součástí nadnárodní skupiny Hillenbrand, která působí na všech kontinentech. Široké portfolio skupiny Hillenbrand zahrnuje několik průmyslových odvětví. Synergie nabízených produktů zvyšuje schopnost společnosti nabízet komplexní řešení pro odvětví zpracování plastů: výroba základních pryskyřic, míchání, zpracování plastů a následná recyklace.

Vytvoření silné identity značky je dalším krokem na cestě DME a TIRAD k poskytování nejlepších služeb v odvětví.