ZÍSKEJTE KREDIT AŽ 500 € NA NÁKUP STANDARDNÍCH KOMPONENT OD DME

Proč si vybrat TIRAD

30 let historie firmy a jejích spokojených zákazníků je záruka pro stávající i nové obchodní partnery, že TIRAD s.r.o. je dlouhodobým a důvěrným partnerem

Více o nás

Naše benefity

Držíme vysokou kvalitu Vynikající podpora a servis 30 let zkušeností poskytovatel kompletních služeb ISO certifikát bezpapírová dokumentace

NOVINKY Z TIRADU

HLEDÁME ŠIKOVNÉ RUCE NA ELEKTROÚDRŽBU

HLEDÁME ŠIKOVNÉ RUCE NA ELEKTROÚDRŽBU

Máme pro Vás zajímavou nabídku na elektroúdržbě. 

Co na Vás čeká

  • Provádění elektro údržby dle plánu údržby strojních zařízení
  • Zajišťování sledování a správnost průběhu technologického a výrobního procesu
  • Odborné práce při zajišťování a odstraňování závad, poruch
  • Odborné práce při seřizování výrobních strojů, linek a zařízení

 

Pokud Vás nabídka oslovila, a máte zájem získat bližší informace, zavolejte na tel. č. 720 061 845

Zobrazit
VÍČKA NA PET LAHVE BUDOU MUSET MÍT PODLE EU POUTKA

VÍČKA NA PET LAHVE BUDOU MUSET MÍT PODLE EU POUTKA

Formy na víčka se vyrábí v Tiradu

Víčka od PET lahví jsou nejčastěji nalezeným plastem na evropských plážích. Znečišťování životního prostředí plastovými víčky se podle Evropské unie změní tím, že budou k PET lahvi připoutána. Toto nařízení začne platit za dva roky. Výrobci plastů proto musí změnit formy na jejich výrobu. Základové desky na vstřikování plastů pro výrobu nejen víček na PET lahve vyrábějí ve firmě TIRAD v Šašovicích u Želetavy. V souvislosti se změnou evropské legislativy se jim několikanásobně zvyšují zakázky.

„Vyrábíme základové desky pro formy na vstřikování plastů. Odebírají je od nás firmy z celé Evropy, které díky našim formám vyrábějí plastové výlisky – jsou to například plastová víčka, víčka na parfémy, šampony anebo třeba i injekční stříkačky a dávkovače léků,“ popisuje zakladatel firmy TIRAD a ředitel Stanislav  Veselý.

Výroba základových desek pro vstřikování plastů je velmi přesná výroba, která vyžaduje znalost, zkušenost, technologii a také dobrý systém práce. Na jednom metru nesmí být nepřesnost větší než jedna setina milimetru, což je pro představu pětina lidského vlasu. Je to dáno tím, že čím přesnější je forma, tím méně se spotřebuje materiálu na výrobu plastového výrobku.

Zobrazit
JIŽ PODRUHÉ

JIŽ PODRUHÉ

Již podruhé v tomto roce si mohli  zájemci o práci na pozici CNC operátora  prohlédnout  společnost TIRAD. Během velmi milého setkání si návštěvníci prošli výrobu, seznámili se se strojovým vybavením ve výrobě. Měli možnost nakouknout pod pokličku, jak probíhá proces výroby. Vše při dodržení našich pravidel bezpečnosti práce. Protože bezpečnost je u nás na prvním místě.

 

Taky jste to měli v plánu, ale přípravy na vánoční svátky Vás zcela pohltili. Nezoufejte!

Stačí sledovat náš web, nebo se stát naším fanouškem na Facebooku nebo  na LinkedIn. A nic Vám neunikne.

Již nyní se těšíme na Vaši náštěvu.

Tak příště naviděnou u nás. 

Zobrazit